Markowe portfele męskie – niezbędnik każdego faceta

image

Portfel należy do akcesoriów niezbędnych każdemu mężczyźnie niezależnie od tego, w jakim jest on wieku. Umożliwia przechowywanie pieniędzy, kart płatniczych i dokumentów w jednym miejscu. Portfel dla mężczyzny powinien służyć naprawdę długo, a ponadto musi się dobrze prezentować. Oczekiwania te spełni skórzany portfel męski. Alternatywą dla niego może być solidnie wykonany portfel męski materiałowy. Panom może się również przydać kartownik męski.

Skórzany portfel męski: jakie ma zalety?

Słysząc „skórzany portfel męski” na myśl przychodzi nam portfel, który został wykonany z prawdziwej skóry. Wykonany z prawdziwej skóry portfel będzie na pewno wyjątkowo wytrzymały i trwały. Do produkcji portfeli mogą zostać wykorzystane jej różne rodzaje. W sprzedaży dostępne są między innymi portfele męskie wykonane ze skóry licowej. Powierzchnia tej skóry jest bardzo gładka i pokryta woskiem. Dzięki temu wykonany z niej skórzany portfel męski jest bardzo odporny na działanie wilgoci. Panowie docenią też jego efektowny wygląd. Eleganckim wyglądem bardzo odznaczał się portfel wykonany ze skóry lakierowanej. Niezależnie od tego, z jakiej skóry panowie zdecydują się wybrać portfel, mogą być pewni, że będzie on odporny na ścieranie. Skórzany portfel męski nie jest tani, jest to jednak inwestycja na lata. Tańszą alternatywą dla portfela z prawdziwej skóry jest ten ze skóry ekologicznej. Skórzane portfele męskie niezależnie od tego, czy wykonano je z prawdziwej czy ekologicznej skóry dostępne są na ogół w kolorze czarnym oraz w różnych odcieniach brązu. Jeszcze mniej kosztuje portfel męski materiałowy. W odróżnieniu od portfela skórzanego, który pasuje zarówno do garnituru, jak do jeansów, portfel męski materiałowy z garniturem prezentuje się nie najlepiej. Doskonale za to portfel męski materiałowy pasuje do sportowych stylizacji. Do szycia portfeli męskich materiałowych wykorzystywany jest na ogół poliester albo nylon. Portfele te są dość elastyczne, bez przeszkód można je nosić w kieszeni spodni.

Kartownik męski

Kartownik męski: co to jest?

Portfele męskie różnią się od siebie nie tylko materiałem, z którego zostały wykonane, ale także wielkością. Panowie wielkość portfela powinni dobierać pod kątem rzeczy, które będą w nim nosić. Jednocześnie jednak nie mogą zapominać o tym, że noszony w kieszeni spodni mocno wypchany portfel nie prezentuje się elegancko. Dlatego też przydać się może nie tylko portfel, ale także kartownik męski czyli wizytownik. Kartownik męski występuje w różnych rodzajach, może być bardziej lub mniej praktyczny i wygodny. Mężczyźni, których interesuje kartownik męski znajdą na rynku między innymi modele, które składają się tylko z jednej komory. Ten rodzaj kartowników jest mało praktyczny, gdyż uniemożliwia posegregowanie wizytówek. O wiele lepiej sprawdzi się kartownik, który składa się z dwóch komór. Jedna z nich może zostać przeznaczona na własne wizytówki, a druga na te, które zostaną otrzymane od spotkanych osób. Kartownik produkowane są z różnych materiałów. Do tych najbardziej eleganckich zalicza się te z prawdziwej skóry. Niektóre z kartowników panowie mogą wykorzystać także jako niewielki portfel, gdy zmieści się w nich także kilka kart płatniczych. Kartowniki męskie dostępne są w stonowanych kolorach. W zasadzie można kupić tylko czarne, granatowe i brązowe.

Jaki portfel wybrać?

Na zakupach należy się kierować nie tylko materiałem, wielkością i ceną portfela. W sprzedaży dostępne są portfele z zapięciem i bez. Portfele bez zapięcia doskonale nadają się do noszenia w kieszeni spodni. Są więc wybierane przez naprawdę bardzo wielu mężczyzn. Z uwagi na brak zapięcia, nie nadają się jednak do noszenia zbyt wielu rzeczy. Panowie, którzy lubią zapinane portfele, ale potrzebują jeszcze dodatkowego zabezpieczenia, powinni zwrócić uwagę na portfele z łańcuszkiem. Portfel męski z łańcuszkiem jest akcesorium wyjątkowo praktycznym. Dzięki temu, że portfel męski z łańcuszkiem posiada karabińczyk lub klips, może zostać przypięty do szlufki albo do kieszeni. Na pewno więc portfel męski z łańcuszkiem nie zostanie skradziony. Portfele męskie z łańcuszkiem dostępne są w kolorze czarnym i brązowym. Można kupić także takie w odcieniu koniaku. Portfele te posiadają kieszonki na dokumenty, banknoty, karty płatnicze, bilon. Niklowany łańcuszek, który jest ważnym elementem portfela to nie tylko praktyczny, chroniący go przed kradzieżą dodatek. Łańcuszek pełni także funkcję ozdobną i sprawia, że klasyczny męski portfel nabiera nowego, bardziej nowoczesnego i stylowego charakteru.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz